Start Powtórzony sukces badmintonistek
środa, 08 kwietnia 2015 12:46

Powtórzony sukces badmintonistek

Dzień przed feriami zimowymi, jak co roku w Bieczu, odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców.

Uczennice naszej szkoły po raz kolejny okazały się bezkonkurencyjne i pokonały wszystkie swoje przeciwniczki, zdobywając I miejsce w województwie.

Drużyna chłopców po wyrównanych meczach z wylosowanymi uczestnikami turnieju wywalczyła V miejsce.

ZDJĘCIA GALERIA FLICKR