Start Apetyt na zwycięstwa – piłka ręczna
środa, 08 kwietnia 2015 12:45

Apetyt na zwycięstwa – piłka ręczna

W połowie marca w hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wielickiego w piłce ręcznej.

Drużyny dziewcząt i chłopców podczas rozgrywek zaprezentowały dobrą, przemyślaną grę. Dzięki temu nasze zespoły pokonały wszystkich przeciwników i zdobyły I miejsca. Tym samym awansowały do dalszych rozgrywek.

Kolejnym etapem były Rejonowe Mistrzostwa, które odbyły się 23 marca 2015 r. w Bochni. Na tych zawodach nasze szczypiornistki pokazały ogromną wolę walki i determinację w dążeniu do postawionego sobie celu. Efektem tego stał się ogromny sukces – I miejsce i awans do Małopolskiej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna chłopców po bardzo zaciętych i widowiskowych meczach zajęła III miejsce.

ZDJĘCIA GALERIA FLICKR