Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Obserwacje częściowego zaćmienia Słońca w naszej szkole
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
piątek, 27 marca 2015 09:14

Obserwacje częściowego zaćmienia Słońca w naszej szkole


Przed wejściem do naszej szkoły 20 marca 2015 roku zostało ustawione stanowisko obserwacyjne. Akcja, która miała się rozpocząć o godzinie 9:44 i potrwać do 12:04 dotyczyła obserwacji jednego z najpiękniejszych zjawisk astronomicznych - zaćmienia Słońca. Pani Dyrektor wypożyczyła teleskop, a dzięki współpracy z Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym otrzymaliśmy specjalistyczne filtry słoneczne umożliwiające bezpieczne obserwacje Słońca. Każdy z uczniów i pracowników mógł w tym czasie podejść i samodzielnie przeprowadzić obserwacje. Pokazy częściowego zaćmienia Słońca prowadzone były przeze p. Monikę Maślaniec i grupę uczniów z klasy pożarniczej (Adriana, Andrzeja, Gabriela, Grzegorza, Pawła i Piotra).

 

GALERIA FLICKR

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS