Start Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości
środa, 18 marca 2015 13:40

Ogólnopolski Konkurs z Zakresu Rachunkowości

W dniach 5 i 6 marca 2015  roku na Wydziale Zarządzania  Politechniki Rzeszowskiej  odbył się finał Ogólnopolskiego Konkursu z Zakresu Rachunkowości.
W eliminacjach do konkursu wzięło udział ponad 8000 uczniów
z 281 szkół z terenu całej Polski.

Do finału zakwalifikowały się tylko 34 osoby. Jedną z nich była uczennica 4 klasy technikum ekonomicznego w Zespole Szkół  im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach – Patrycja Barczykowska.

Finał składał się z dwóch części; pierwszej testowej
oraz  drugiej praktycznej polegającej na sporządzeniu i wydrukowaniu dokumentów w programie FINANSOWO KSIĘGOWYM  Insert GT.
O szczegółowych wynikach konkursu organizatorzy poinformują
w terminie późniejszym.

JZ