Start Sukces naszych uczennic w konkursie astronomicznym
wtorek, 17 marca 2015 07:44

Sukces naszych uczennic w konkursie astronomicznym

W Krakowie, w dniu 13 marca 2015 r. odbyło się  Wojewódzkie Seminarium Astronomiczno - Astronautyczne na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla uczniów małopolskich szkół ponadgimnazjalnych. Nasze uczennice Anna Paleczek z klasy IIA oraz Natalia Wójtowicz z klasy IA wywalczyły znaczące miejsce w województwie. Natalia zdobyła V miejsce zaś Ania II i tym samym zakwalifikowała sie do etapu ogólnopolskiego w Grudziądzu.
Gratulujemy!!!

Zobacz więcej: