Start V EDYCJA KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO
środa, 11 marca 2015 14:17

V EDYCJA KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO

Zapraszamy do udziału w V edycji Szkolnego Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Jak co roku przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz najcenniejsza z nagród: tytuł Burmistrza Dzieci i Młodzieży 2015.

Oto jak przedstawia się harmonogram tegorocznych zmagań konkursowych.

ELIMINACJE SZKOLNE

SZKOŁY GIMNAZJALNE

28 kwietnia 2015 r.

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

31 marca 2015 r.

FINAŁ KONKURSU

22 maja 2015 r.

Na stronie naszej szkoły w zakładce Konkursy osoby zainteresowane znajdą Regulamin konkursu (formuła konkursu pozostaje bez zmian) oraz Bank pytań z którego pochodzić będą zadania I etapu.

Eliminacje w kategorii szkół ponadgimnazjalnych odbędą się we wtorek 31 marca 2015 roku. Dokładna godzina oraz sala w której odbędą się zawody szkolne podane zostaną w terminie późniejszym.

WS