„Nasza Szkoła w Rankingu PERSPETKTYWY 2015”
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start „Nasza Szkoła w Rankingu PERSPETKTYWY 2015”
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 26 stycznia 2015 07:15

„Nasza Szkoła w Rankingu PERSPETKTYWY 2015”

W ogólnopolskim rankingu szkół ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 Technikum kształcące w zawodzie technik informatyk w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II

w Niepołomicach, już po raz czwarty z rzędu zajęło wysoką lokatę: 16 miejsce
w Polsce  w Rankingu Egzaminów Zawodowych 2015
. Spośród wszystkich techników kształcących w zawodzie technik informatyk w naszym kraju niepołomiczanie  uplasowali się na 9 pozycji i przysługuje im zaszczytny tytuł „Szkoły mistrzów”.

Nasi informatycy przez trzy ostatnie lata znajdowali się w pierwszej setce najlepszych techników w Polsce i przysługiwał im tytuł „Złotej Szkoły”. Niestety tym razem nasze Technikum Informatyczne znalazło się dopiero na 256 pozycji w kraju i 30 miejscu
w Małopolsce w klasyfikacji ogólnej rankingu, w związku z czym przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły”. Jednocześnie po raz pierwszy podobną lokatę uzyskało nasze Technikum kształcące w zawodzie technik hotelarstwa, zajęło bowiem 275 miejsce w kraju i 32 miejsce
w Małopolsce, w związku z tym również przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły”. Zajęcie przez informatyków i hotelarzy miejsca wśród trzystu najlepszych techników w Polsce jest dla nas satysfakcjonujące, tym bardziej, że zdajemy sobie sprawę, jak trudno, tak niewielkiej szkole, wywalczyć dobrą pozycję wśród jakże licznej konkurencji.

Nasze Liceum Ogólnokształcące w rankingu wojewódzkim uplasowało się na 73 miejscu
w Małopolsce.

 

Barbara Wiśniowska

dyrektor

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS