Start Konkurs na własnoręcznie wykonany stroik świąteczny.
piątek, 28 listopada 2014 14:10

Konkurs na własnoręcznie wykonany stroik świąteczny.

Celem konkursu jest popularyzacja rękodzieła, poczucie piękna, kreatywności, wrażliwość na otaczający nas świat, wyzwalanie aktywności artystycznej i estetycznej.
Do konkursu mogą przystąpić wszyscy uczniowie szkoły.
Praca samodzielnie wykonana.
Termin od 20 listopada do 15 grudnia
Prace należy składać w bibliotece szkolnej.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas wigilii szkolnej.
Pracę konkursową należy wykonać techniką dowolną przy wykorzystaniu różnorodnych materiałów (słomki, bibuła, papier kolorowy, wstążki, włóczki, styropian, farby).
Dodatkowych informacji udzieli pani Beata Gryglak i Agata Dańda.