Start Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Coś z niczego, czyli twórczy recykling"
środa, 01 października 2014 13:43

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Coś z niczego, czyli twórczy recykling"

W piątek 19 września 2014 r. tuż przed wyjściem do Puszczy Niepołomickiej poznaliśmy zwycięzców Szkolnego Konkursu "Coś z niczego, czyli twórczy recykling". Zadaniem uczestników było wykonanie przedmiotu z materiałów, które zazwyczaj trafiają do kosza. Poniżej przedstawiamy listę laureatów. Zachęcamy do oglądnięcia zdjęć zwycięskich prac, a na żywo można je podziwiać w sali 17 (chemiczno-fizycznej). Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie już za rok !

Laureaci konkursu

I miejsce

Dominika Lasek, Dominika Petlarska (klasa I B), Weronika Lasek (klasa I TEO) – PRACA: SUKIENKA

Paweł Baran, Adrian Solarz, Piotr Klima (klasa III A) – PRACA: EKO ZESTAW DO SPRZĄTANIA