Start MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 26 WRZEŚNIA 2014 r.
wtorek, 16 września 2014 07:52

MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 26 WRZEŚNIA 2014 r.

* * * ZAPRASZAMY * * *w godzinach 18.00 – 24.00 do MOA

MŁODZIEŻOWE OBSERWATORIUM ASTRONOMICZNE MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW 26 WRZEŚNIA 2014 r.

Kazimierza Kordylewskiego w Niepołomicach (MOA), ul. M. Kopernika 2

Hasło programu: De revolutionibus orbium coelestium.

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy: tel. 12 28-11-561 (pn-pt 8.00-16.00), Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

HARMONOGRAM