Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Obóz militarny GROM GROUP
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
wtorek, 19 sierpnia 2014 06:16

Obóz militarny GROM GROUP

01.07 - 10.07 to kilka dni, które dla uczniów klas policyjnych z L.O. były świetnym początkiem wakacji. Chrzest bojowy przeżyły 3 uczennice klasy 1 policyjnej, a wiele nowych wrażeń czekało na weteranów obozów militarnych GROM GROUP.
Kadra instruktorska od samego wjazdu na poligon narzuciła ścisły dryl wojskowy, który obowiązuje w elitarnych jednostkach wojskowych. Zasady były proste i klarowne, najmniejsza niesubordynacja karana była pompowaniem lub kilkoma okrążeniami wokół obszernego stawu.
Dyscyplina przestrzegana w każdym aspekcie obozowego życia była potrzebna do dokładnego wykonywania późniejszych zadań na poziomach plutonu, sekcji i indywidualnym, gdzie podział obowiązków, konsekwencja i zdyscyplinowane zachowanie były wymagane, by każde polecenie zostało wykonane najlepiej, jak tylko kursanci byli w stanie się z nich wywiązać.
Oprócz tego kursanci przeszli przyspieszone i szeroko zakrojone szkolenie musztry, samoobrony (również z użyciem środków przymusu bezpośredniego), strzelania bojowego, nurkowania oraz technik wysokościowych (z wykorzystaniem drabinki speleo).
Całość oparta była o częste, regularne i ciężkie ćwiczenia fizyczne, wzmacniające ciało, a chęć samodoskonalenia obozowiczów uaktywniła zalety, które w szkolnym życiu nie miałyby szans na ujawnienie. Prócz tężyzny fizycznej wzmocnił się charakter i determinacja ekipy z L.O., co od września będzie pozytywnie rzutowało na życie szkolne.

Szymon Jaguś, Anna Ciastoń

Zdjęcia na Flickru

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS