Start Wyniki egzaminów zawodowych
wtorek, 08 lipca 2014 13:23

Wyniki egzaminów zawodowych

• Wyniki (Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe - klasy IV Technikum) egzaminu potwierdzającegokwalifikacje zawodowe będą wręczane przez Dyrektora Szkoły 29 sierpnia (piątek) od godz. 10.00 -12.00.
  • Wyniki (Świadectwa potwierdzające kwalifikacje w zawodzie - klasy II Technikum ) egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie będą wręczane w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 przez wychowawców.