Start DZIEŃ AKTYWNEGO OBYWATELA
środa, 18 czerwca 2014 08:00

DZIEŃ AKTYWNEGO OBYWATELA

W czwartek, 26 czerwca 2014 r. Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej w Krakowie organizuje w naszej szkole Dzień Aktywnego Obywatela. Harmonogram dnia:

9.00

Debata oksfordzka. Teza debaty: Ta izba twierdzi, że każda decyzja powinna być podejmowana przez wszystkich obywateli.

10.00-10.50

Partycypacja społeczna - prelekcja Mateusza Morozowskiego

Spotkanie z przedstawicielem UMiG Niepołomice

Quiz wiedzy (z nagrodami) "Świadomy obywatel"