Start Koncert Krzysztofa Bigaja-artysty śpiewającego poezję Karola Wojtyły
środa, 09 kwietnia 2014 09:49

Koncert Krzysztofa Bigaja-artysty śpiewającego poezję Karola Wojtyły

logo szkolySpołeczność Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II
w Niepołomicach przygotowując się do kanonizacji Patrona Szkoły zaprasza serdecznie w dniu 26 kwietnia 2014 r. (sobota) o godzinie 16°° do auli Szkoły na koncert artysty śpiewającego poezję Karola Wojtyły Pana Krzysztofa Bigaja. Koncert będzie połączony z recytacją tejże poezji przez Uczniów Szkoły.