Start LAUREACI KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO
piątek, 04 kwietnia 2014 06:28

LAUREACI KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO

Zakończyła się IV Edycja Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. W kategorii szkół gimnazjalnych zwyciężczynią została Natalia Klima, uczennica Gimnazjum w Niepołomicach. Pełna lista laureatów wyłonionych w dwuetapowych eliminacjach przedstawia się następująco:

1. Natalia Klima /Niepołomice/ - 76 pkt

2. Klaudia Paluch / Wola Batorska/ - 70 pkt

3. Radosław Syguła /Wola Batorska/ - 68 pkt

4. Mateusz Jastrzębski /Zabierzów Bocheński/ - 65 pkt

5. Gabriela Cebula /Podłęże/ - 61 pkt

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Agata Bisztyga z klasy 2a Liceum Ogólnokształcącego. Oto ostateczna lista laureatów:

1. Agata Bisztyga - 77 pkt

2. Sławomir Batko - 69 pkt

3. Katarzyna Kornaus - 63 pkt

4. Arkadiusz Sowiński - 60 pkt

5. Kamil Job - 53 pkt

Zgodnie z regulaminem Konkursu Burmistrzem Dzieci i Młodzieży 2014 została Agata Bisztyga.

Laureaci Konkursu odbiorą nagrody z rąk Burmistrza MiG Niepołomice w czerwcu. O dokładnej dacie poinformujemy zainteresowanych w maju.

Wszystkim finalistom oraz laureatom Konkursu serdecznie gratulujemy.

WS