Start Mobilny Informator dla Maturzystów 2013
środa, 27 listopada 2013 08:06

Mobilny Informator dla Maturzystów 2013

Mobilny Informator dla Maturzystów 2013 podbiła serca ubiegłorocznych maturzystów. Twoja edycja, z ofertą polskich uczelni na rok akademicki 2014/15, to rewelacyjnie prosty w obsłudze i znakomicie „nakarmiony” informator o uczelniach wszystkich typów i rodzajów, absolutnie wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, to kompendium wiedzy o zasadach przyjęć na studia publikowane na długo przed rozpoczęciem procesu rekrutacji.

To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych danych o ofercie wszystkich krajowych uczelni na rok akademicki 2014/15! To także poradnik pomocny w przygotowaniu się do matury i do studiów, do wyboru zawodu, do „przeżycia” pierwszego roku na uczelni.

InforMATUR 2014 można już pobierać bezpłatnie na platformy: Android, iOS oraz już wkrótce naWindows Phone