Konkurs Dziennikarski
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Konkurs Dziennikarski
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
piątek, 25 października 2013 07:27

Konkurs Dziennikarski

Konkurs na najlepszy artykuł o kulturze w Niepołomicach skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zlokalizowanych na terenie gminy Niepołomice, którzy nie ukończyli 21. roku życia. Czekamy na samodzielnie napisane prace liczące od 3000-8000 znaków (ze spacjami)  w dowolnej dziennikarskiej formie: np. reportaż, wywiad, felieton, esej itd, który opisywałby np. wydarzenie kulturalne, postać, tradycję. Najlepsze artykuły zostaną opublikowane w Gazecie Niepołomickiej i Gazecie Krakowskiej oraz na stronie internetowej organizatorów. Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe - za I miejsce laptop, za II i III tablety. Termin nadsyłania  prac drogą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (pliki zapisane w formacie doc./docx.) do 9 listopada (przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęliśmy 10 października).

Konkurs Dziennikarski

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS