Start Konkurs Dziennikarski
piątek, 25 października 2013 07:27

Konkurs Dziennikarski

Konkurs na najlepszy artykuł o kulturze w Niepołomicach skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zlokalizowanych na terenie gminy Niepołomice, którzy nie ukończyli 21. roku życia. Czekamy na samodzielnie napisane prace liczące od 3000-8000 znaków (ze spacjami)  w dowolnej dziennikarskiej formie: np. reportaż, wywiad, felieton, esej itd, który opisywałby np. wydarzenie kulturalne, postać, tradycję. Najlepsze artykuły zostaną opublikowane w Gazecie Niepołomickiej i Gazecie Krakowskiej oraz na stronie internetowej organizatorów. Przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe - za I miejsce laptop, za II i III tablety. Termin nadsyłania  prac drogą elektroniczną na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (pliki zapisane w formacie doc./docx.) do 9 listopada (przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęliśmy 10 października).

Konkurs Dziennikarski