Start Pola Chwały 2013
środa, 09 października 2013 08:28

Pola Chwały 2013

W dniach 27–29 września odbyły się już po raz ósmy „Pola Chwały”. Są to otwarte spotkania entuzjastów historii, gier wojennych i rekonstrukcji historycznych. Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w tym roku uczniowie i nauczyciele włączyli się w organizację imprezy. Pomagaliśmy organizatorom w pracach biura imprezy i informacji. Uczniowie przygotowywali także dokumentację fotograficzną oraz uczestniczyli w pokazach, wykładach i spotkaniach towarzyszących imprezie. Niektórzy odważyli się wcielić w rolę powstańców styczniowych biorąc udział w grze karcianej „Rok 1863”.

link do galerii Flickr