Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start "Świadomy obywatel”
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 19 września 2013 11:55

"Świadomy obywatel”

"Świadomy obywatel”

Czym jest samorząd terytorialny, jakie są jego zadania i jak może wpływać na nasze życie? Na te i inne pytania uczniowie naszej szkoły z klas: IA,IB, IIB i IIC mogli poznać odpowiedź podczas zajęć, które odbyły się w ramach projektu „Świadomy obywatel”. Organizatorem obywatelskiej lekcji było Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych „Spons Juwenta”. Celem projektu jest kształtowanie wśród młodzieży wzorów postaw społecznych. Zajęcia mają na celu uświadomić jak ważną rolę odgrywają samorządy w życiu przeciętnego mieszkańca. Pokazać, że mamy możliwość realnego wpływu na to co dzieje się w najbliższej okolicy i poprzez dostęp do informacji publicznej możemy kontrolować pracę samorządowców. Jednocześnie prowadzący zajęcia zwrócił uwagę na to, że mając wpływ na decyzję samorządu gminnego dzielimy się odpowiedzialnością za porażki i sukcesy.

Jednym słowem: warto być aktywnym i świadomym swych praw obywatelem.

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS