Start "Historia w Policyjnym Mundurze 1919-2013”
środa, 18 września 2013 12:16

"Historia w Policyjnym Mundurze 1919-2013”

Uczniowie naszych Klas Policyjnych (1B, 2C, 3B Liceum Ogólnokształcące) w dniu 17 września 2013 roku uczestniczyli w wydarzeniu kulturalno - edukacyjnym zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce "Razem bezpieczniej w Wieliczce". Przygotowane zostały atrakcje i wystawa pod tytułem "Historia w Policyjnym Mundurze 1919-2013". Służby ratownicze zaprezentowały wspólne działania podczas symulacji wypadku drogowego. W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" policjanci przeprowadzili pogadankę dotyczącą zasad  poruszania się dzieci i młodzieży do i ze szkoły. Nasi uczniowie, ubrani w swoje mundury, prezentowali się jak zawodowi policjanci.