Start Stypendium Szkolne
czwartek, 22 sierpnia 2013 17:53

Stypendium Szkolne

Szanowni Państwo

Zwracam się z uprzejmą prośbą o powiadomienie uczniów i ich rodziców, iż od dnia  19 sierpnia 2013r będą dostępne druki do stypendium szkolnego w Referacie Edukacji  w Niepołomicach ul.  Zamkowa 2 w pokoju nr 7. Komplety druków będą dostępne również   we wszystkich placówkach oświatowych.

Proszę  także o poinformowanie rodziców o czytelne i rzetelne wypełnianie wniosków wraz  z załącznikami oraz o zapoznanie się z przygotowanym katalogiem wydatków podlegających refundacji.

Od dnia 19 sierpnia 2013r obowiązują nowe druki według poniższego załącznika /wnioski złożone na starych drukach będą musiały zostać przepisane/.

Informuję, że termin składania wniosków o stypendium szkolne na rok szkolny 2013/2014 upływa z dniem 16 września 2013 roku.

Bedzie również zmiana do Regulamiu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Niepołomice, który zostanie Państwu przesłany końcem sierpnia br.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Załącznik do pobrania