Stypendium Szkolne
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Stypendium Szkolne
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 22 sierpnia 2013 17:53

Stypendium Szkolne

Szanowni Państwo

 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o powiadomienie uczniów i ich rodziców, iż od dnia  19 sierpnia 2013r będą dostępne druki do stypendium szkolnego w Referacie Edukacji  w Niepołomicach ul.  Zamkowa 2 w pokoju nr 7. Komplety druków będą dostępne również   we wszystkich placówkach oświatowych.

Proszę  także o poinformowanie rodziców o czytelne i rzetelne wypełnianie wniosków wraz  z załącznikami oraz o zapoznanie się z przygotowanym katalogiem wydatków podlegających refundacji.

Od dnia 19 sierpnia 2013r obowiązują nowe druki według poniższego załącznika /wnioski złożone na starych drukach będą musiały zostać przepisane/.

Informuję, że termin składania wniosków o stypendium szkolne na rok szkolny 2013/2014 upływa z dniem 16 września 2013 roku.

Bedzie również zmiana do Regulamiu udzielania pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Niepołomice, który zostanie Państwu przesłany końcem sierpnia br.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Załącznik do pobrania

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS