Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2012/2013 – część pisemna
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 27 czerwca 2013 09:54

Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2012/2013 – część pisemna

 

 

l.p.

Przedmiot

Termin /godzina/

numer sali

Komisja

1.

Język polski

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 4

Przewodniczący- Barbara Wiśniowska

Egzaminator – Lucyna Niedbała

Członek- Piotr Jarmocik

2.

Fizyka

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 4

Przewodniczący- Barbara Wiśniowska

Egzaminator – Monika Maślaniec

Członek- Paweł Szczeszek

3.

Systemy operacyjne

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 4

Przewodniczący- Barbara Wiśniowska

Egzaminator – Zbigniew Florczykiewicz

Członek- Paweł Szczeszek

4.

Historia

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Jarosław Muter

Członek- Izabela Wojakowska

5.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Katarzyna Lynch

Członek – Dorota Żak

6.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Dorota Żak

Członek – Katarzyna Lynch

7.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Barbara Kowalska

Członek – Katarzyna Grochot

8.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Katarzyna Grochot

Członek – Barbara Kowalska

9.

Język angielski - zawodowy

27 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Dorota Żak

Członek- Katarzyna Grochot

10.

Matematyka

28 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Aleksandra Kwaca

Egzaminator – Elżbieta Ruszaj

Członek – Małgorzata Radziszowska

11.

Matematyka

28 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 4

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator –Małgorzata Radziszowska

Członek – Paweł Szczeszek

12.

Matematyka

28 sierpnia 2013 r.

godz.9:00

sala nr 5

Przewodniczący- Aleksandra Kwaca

Egzaminator –Beata Gorzkowska

Członek – Elżbieta Ruszaj

Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2012/2013 – część ustna

l.p.

Przedmiot

Termin /godzina/

numer sali

Komisja

1.

Język polski

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 4

Przewodniczący- Barbara Wiśniowska

Egzaminator – Lucyna Niedbała

Członek- Piotr Jarmocik

2.

Fizyka

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 4

Przewodniczący- Barbara Wiśniowska

Egzaminator – Monika Maślaniec

Członek- Paweł Szczeszek

3.

Systemy operacyjne

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 4

Przewodniczący- Barbara Wiśniowska

Egzaminator – Zbigniew Florczykiewicz

Członek- Paweł Szczeszek

4.

Historia

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Jarosław Muter

Członek- Izabela Wojakowska

5.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Katarzyna Lynch

Członek – Dorota Żak

6.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Dorota Żak

Członek – Katarzyna Lynch

7.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Barbara Kowalska

Członek – Katarzyna Grochot

8.

Język angielski

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Katarzyna Grochot

Członek – Barbara Kowalska

9.

Język angielski - zawodowy

27 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator – Dorota Żak

Członek- Katarzyna Grochot

10.

Matematyka

28 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Aleksandra Kwaca

Egzaminator – Elżbieta Ruszaj

Członek – Małgorzata Radziszowska

11.

Matematyka

28 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 4

Przewodniczący- Wacław Sternal

Egzaminator –Małgorzata Radziszowska

Członek – Paweł Szczeszek

12.

Matematyka

28 sierpnia 2013 r.

godz.11:00

sala nr 5

Przewodniczący- Aleksandra Kwaca

Egzaminator –Beata Gorzkowska

Członek – Elżbieta Ruszaj

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS