Start Zawody sportowe
poniedziałek, 10 czerwca 2013 09:23

Zawody sportowe

W piątek 24.05.2013 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny dziewcząt: Gimnazjum Niepołomice, Gimnazjum Szarów,  Zespół Szkół Niepołomice i dwie drużyny chłopców: Gimnazjum Szarów, Zespół Szkół Niepołomice. W rywalizacji dziewcząt po rozegraniu bardzo widowiskowych i zaciętych meczy kolejność miejsc była następująca:

I miejsce Gimnazjum Szarów

II miejsce Zespół Szkół Niepołomice

III miejsce Gimnazjum Niepołomice

W rywalizacji chłopców odbył się jeden mecz, ale jakże pasjonujący. Panowie zademonstrowali piłkę ręczną na bardzo wysokim poziomie i dostarczyli wielu emocji sportowych. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. I tak:

I miejsce Zespół Szkół Niepołomice

II miejsce Gimnazjum Szarów

Podczas zawodów młodzież mogła posilić się drożdżówkami i wodą. Na zakończenie każdy zespół otrzymał nagrody: puchar, dyplom i piłkę.

Poziom zawodów stał na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że tak mało drużyn spotkało się, aby powalczyć o trofea.

zawody-sportowe