Zawody sportowe
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Zawody sportowe
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 10 czerwca 2013 09:23

Zawody sportowe

W piątek 24.05.2013 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny dziewcząt: Gimnazjum Niepołomice, Gimnazjum Szarów,  Zespół Szkół Niepołomice i dwie drużyny chłopców: Gimnazjum Szarów, Zespół Szkół Niepołomice. W rywalizacji dziewcząt po rozegraniu bardzo widowiskowych i zaciętych meczy kolejność miejsc była następująca:

I miejsce Gimnazjum Szarów

II miejsce Zespół Szkół Niepołomice

III miejsce Gimnazjum Niepołomice

W rywalizacji chłopców odbył się jeden mecz, ale jakże pasjonujący. Panowie zademonstrowali piłkę ręczną na bardzo wysokim poziomie i dostarczyli wielu emocji sportowych. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden. I tak:

I miejsce Zespół Szkół Niepołomice

II miejsce Gimnazjum Szarów

Podczas zawodów młodzież mogła posilić się drożdżówkami i wodą. Na zakończenie każdy zespół otrzymał nagrody: puchar, dyplom i piłkę.

Poziom zawodów stał na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że tak mało drużyn spotkało się, aby powalczyć o trofea.

zawody-sportowe

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS