Start NASI OLIMPIJCZYCY
niedziela, 19 maja 2013 06:35

NASI OLIMPIJCZYCY

13 kwietnia 2013r. odbył się III etap XII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego i Niemieckiego
oraz półfinał i finał Olimpiady Wiedzy o Gospodarce organizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno Humanistyczną z Bielska-Białej.

Miło nam poinformować, że  Natalia Kamm z klasy IA zajęła 8. miejsce w finale XII Międzynarodowej Olimpiady Języka Niemieckiego i otrzymała wyróżnienie, a Bartosz Szuszkiewicz z klasy IIB zajął 9. miejsce w finale                       XII Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego.

W półfinale Olimpiady Wiedzy o Gospodarce nasza szkołę reprezentował  Marek Sajak z klasy IIIA  jako jeden z 32 uczestników.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

NASI OLIMPIJCZYCY

Na fotografii uczniowie: Natalia Kamm, Marek Sajak i Bartosz Szuszkiewicz wraz z opiekunem mgr Zdzisławem Krawcem.