Seminarium Przyszłości
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Seminarium Przyszłości
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
środa, 15 maja 2013 09:07

Seminarium Przyszłości

W dniach od 8 do 12 maja przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w XIV Seminarium Przyszłości „My pokolenie XXI wieku”, które zorganizował Urząd Wojewódzki w Krakowie. Ewa Biernat (IIA), Karolina Kurdyś (IB) oraz Weronika Duś (IB) reprezentowały wraz z młodzieżą z Oświęcimia województwo małopolskie. W spotkaniu wzięli udział także reprezentanci młodzieży Kraju Związkowego Turyngii i Obwodu Lwowskiego.

Pierwsze dwa dni spędzono w Lipnicy Górnej gdzie młodzież poznawała się i dyskutowała na temat przyszłości Unii Europejskiej, roli Ukrainy w Europie, europejskiego dziedzictwa oraz tego jak widzą dziś i w przyszłości swoją edukację, karierę i rodzinę. Wypracowane podczas dyskusji wnioski zaprezentowano na spotkaniu z politykami w Tomaszowicach pod Krakowem.

Dni mijały nie tylko na ciekawych i emocjonujących dyskusjach. Uczestnicy seminarium zwiedzili Kopalnię Soli w Wieliczce, Lipnicę i wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO drewniany kościół św. Leonarda oraz oczywiście Kraków. Udział w seminarium nie tylko pozwolił na poszerzenie wiedzy o współczesny świecie, zdobycie nowych doświadczeń, ale przede wszystkim na poznanie nowych ludzi ich opinii o Polsce, Europie i świecie.

GALERIA ZDJĘĆ

Opiekunowie:

Izabela Wojakowska

Wacław Sternal

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS