Start Maciej Pilch laureatem Małopolskiego Konkursu Wiedzy Chemicznej
piątek, 26 kwietnia 2013 07:15

Maciej Pilch laureatem Małopolskiego Konkursu Wiedzy Chemicznej

W sobotę 20 kwietnia 2013 roku odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom i wyróżnionym  w Małopolskim Konkursie Wiedzy Chemicznej organizowanym przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jednym z laureatów został uczeń naszej szkoły Maciej Pilch, uczęszczający do klasy II A.

Aciej Pilch

Maćkowi serdecznie gratulujemy !