Start III EDYCJA KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO ROZSTRZYGNIĘTA
czwartek, 25 kwietnia 2013 11:27

III EDYCJA KONKURSU KONSTYTUCYJNEGO ROZSTRZYGNIĘTA

W czwartek, 18 kwietnia 2013 r. w budynku naszej szkoły (część pisemna) oraz Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa (część ustna) odbył się finał III edycji Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP.

Oto stateczne wyniki zmagań w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:

KATEGORIA SZKÓŁ GIMNAZJALNCYH:

4-5.

Sławomir Batko

66 pkt

Zgodnie z Regulaminem Konkursu honorowy tytuł Burmistrza Dzieci i Młodzieży MiG Niepołomice w roku 2013 został przyznany Konradowi Wajdzie.

Wszyscy laureaci odbiorą nagrody z rąk Burmistrza MiG Niepołomice w siedzibie urzędu 31 maja 2013. O szczegółach spotkania będziemy informować.

(WS)