Start KONKURS KONSTYTUCYJNY Poznajmy zwycięzców eliminacji
poniedziałek, 11 marca 2013 15:11

KONKURS KONSTYTUCYJNY Poznajmy zwycięzców eliminacji

Znamy już zwycięzców eliminacji szkolnych, którzy awansowali do ścisłego finału gdzie walczyć będą o nagrodę główną. Także szkoły gimnazjalne sukcesywnie przekazują nam wyniki swoich eliminacji wewnętrznych co pozwoli wkrótce zamknąć listę kandydatów do objęcia urzędu Burmistrza Dzieci i Młodzieży w Niepołomicach.

WYNIKI KONKURSU WIEDZY O KONSTYTUCJI RP

- ETAP I-

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

7 MARCA 2013

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

LICZBA PUNKTÓW

Ewa Biernat II A

Agata Bisztyga I A

Marek Sajak III A

Sławomir Batko II B

40/45

Katarzyna Kornaus II B

40/45

ZWYCIĘZCOM ELIMINACJI GRATULUJEMY I PRZYPOMINAMY, ŻE FINAŁ ODBĘDZIE SIĘ W CZWARTEK, 18 KWIETNIA 2013 R.

WS