Start A. Bisztyga stypendystką Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości
piątek, 08 marca 2013 11:45

A. Bisztyga stypendystką Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości

Agata Bisztyga z klasy 1A, dzięki sukcesom odniesionym w konkursach i olimpiadach, uzyskała wsparcie Małopolskiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych.

W ramach Małopolskiego programu stypendialnego (realizowanego przez Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości) każdego roku przyznawane są stypendia dla szczególnie uzdolnionej młodzieży uczęszczającej do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na terenie województwa małopolskiego. Celem głównym programu jest zwiększenie udziału młodzieży szkół gimnazjalnych  i ponadgimnazjalnych objętych wsparciem w kontynuowaniu nauki na poziomie wyższym, zwłaszcza na kierunkach studiów istotnych dla rozwoju gospodarki opartej na wiedzy.