Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI RP – EDYCJA 2013
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
wtorek, 12 lutego 2013 09:22

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI RP – EDYCJA 2013

Rusza III edycja Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Konkurs organizowany przez Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach pod patronatem Burmistrza MiG Niepołomice rozgrywany jest w trzech kategoriach: szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz kategorii open (dla wszystkich chętnych, którzy nie mogą wziąć udziału w dwóch pozostałych kategoriach).

Poprzednie edycje pozwoliły upowszechnić zainteresowanie ustawą zasadniczą oraz wyłonić najlepszych jej znawców w naszym środowisku lokalnym. Dotąd wszyscy uczestnicy zmagań finałowych prezentowali doskonałą znajomość Konstytucji, wzbudzając nieskrywany podziw wśród członków jury oraz publiczności. Warto więc jeszcze raz przypomnieć nazwiska laureatów z roku ubiegłego:

 

Kategoria szkół gimnazjalnych: Agata Bisztyga (Gimnazjum w Niepołomicach), Konrad Wajda (Gimnazjum w Staniątkach), Karolina Kurdyś (Gimnazjum w Niepołomicach), Anna Dudlińska (Gimnazjum w Podłężu), Joanna Michalska (Gimnazjum w Podłężu)

 

Kategoria szkół ponadgimnazjalnych: Anna Wołek, Artur Rosner, Sławomir Batko, Marek Sajak (Zespół Szkół Niepołomice)

 

Kategoria open: Magdalena Hytroś, Justyna Balachowska, Michał Hebda

 

Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji szkolnych oraz finału. Uczestnicy przygotowując się do udziału w eliminacjach korzystają z ogólnodostępnej listy 100 pytań. Odpowiedzi na nie znajdują się w Konstytucji RP.

Każdy ze zwycięzców konkursu w swojej kategorii otrzyma cenną nagrodę rzeczową (komputer przenośny). Dodatkowo konkurs wyłoni Burmistrza MiG Dzieci i Młodzieży w Niepołomicach. Swój honorowy urząd Burmistrz Dzieci i Młodzieży obejmie i wypełni 1 czerwca 2012 w siedzibie magistratu.

 

Harmonogram Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP 2013

7 marca 2013 -  eliminacje szkolne

18 kwietnia 2013 – finał w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

3 maja 2013 – finał Konkursu w kategorii open.

 

Regulamin konkursu, Bank Pytań oraz testy ubiegłorocznej edycji dostępne będą na stronach organizatorów www.niepolomice.eu oraz www.lo-niepolomice.pl. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS