Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start Polskie uczelnie w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Nowe warunki, możliwości i perspektywy zawodowe dla absolwentów
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
poniedziałek, 08 października 2012 10:31

Polskie uczelnie w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Nowe warunki, możliwości i perspektywy zawodowe dla absolwentów

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach zapraszają serdecznie nauczycieli i uczniów do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pt. „Polskie uczelnie w Europejskim Obszarze Szkolnictwa Wyższego. Nowe warunki, możliwości i perspektywy zawodowe dla absolwentów”.

 

Spotkanie odbędzie się 27 października 2012 r. (sobota) w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach, przy ul. Zamkowej 4 (Sala Widowiskowa), w godz. 1000 – 1330 (rejestracja uczestników od godz. 930).

 

Celem spotkania jest przedstawienie uczniom i nauczycielom szkół ponadgimnazjalnych zmian zachodzących aktualnie w szkolnictwie wyższym, a także możliwości, jakie otwierają przed studentami uczelnie w Polsce i w Europie. Ułatwi to obecnym maturzystom podejmowanie decyzji co do ich przyszłej kariery naukowej i zawodowej. W programie znajdą się prezentacje nt. podejmowania studiów w warunkach reformy szkolnictwa wyższego, korzyści związanych ze studiowaniem za granicą, a także perspektyw zawodowych dla absolwentów uczelni na globalnym rynku pracy. Przewidziano również czas na dyskusję pomiędzy uczestnikami a prelegentami.

 

Spotkanie poprowadzą Eksperci Bolońscy powołani przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

 

Szkoły i instytucje zainteresowane zgłaszaniem uczestników, prosimy o przesłanie zgłoszeń imiennych   e- mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS