Start AKCJA CHARYTATYWNA ZBIÓRKA NAKRĘTEK

AKCJA CHARYTATYWNA ZBIÓRKA NAKRĘTEK

REGULAMIN AKCJI CHARYTATYWNEJ

ZBIÓRKA NAKRĘTEK

Cel akcji: akcja ma na celu niesienie pomocy osobom niepełnosprawnym, chorym z terenu miasta i gminy Niepołomice, w sposób szczególny służy realizowaniu marzeń, wspieraniu rozwoju tych osób.

Termin akcji: cały rok szkolny 2012/2013

Miejsce akcji: Teren Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana  Pawła II w Niepołomicach

Organizatorzy: Zespól Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach

Koordynatorzy: nauczyciel- Edyta Kryjomska,

uczniowie-  Barczykowska Patrycja   klasa II THT/E

Caboń Kinga                    klasa II THT/E

Dziedzic Patrycja             klasa II THT/E

Strączyńska Arletta          klasa II THT/E

Zasady prowadzenia akcji:

1. Zainteresowane osoby: uczniowie, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice zbierają nakrętki z butelek typu PE, PP, PET
  2. Zebrane nakrętki systematycznie są oddawane i zliczane przez koordynatorów akcji
    a następnie składane w specjalnie do tego celu wyznaczonym miejscu.
  3. Ilość przekazanych nakrętek jest na bieżąco odnotowywana i zapisywana na konto danego ucznia.
  4. Odbiór nakrętek, liczenie ma miejsce bezpośrednio przy uczniu, który potwierdza daną ilość własnoręcznie złożonym podpisem.
  5. Uczeń, który przyniesie minimum 300szt. nakrętek otrzyma za nie 30 pkt.
    z zachowania.
  6. Osoba, która przyniesie najwięcej nakrętek w danej klasie dodatkowo może uzyskać 20 pkt. z zachowania.
  7. Punkty z zachowania będą wpisywane i rozliczane okresowo.