„Miło szaleć, kiedy czas po temu…”
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach - klasa policyjna, szkoła ponadgimnazjalna

Szkoła Mistrzów Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach jest wśród 300 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2017”

Start „Miło szaleć, kiedy czas po temu…”
Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach
czwartek, 26 stycznia 2012 10:41

„Miło szaleć, kiedy czas po temu…”

Na 104 dni przed maturą uczniowie najstarszych klas Zespołu Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach zagościli w komnatach Zamku Królewskiego.  Wszyscy podekscytowani, elegancko ubrani czekali w napięciu na przybycie zaproszonych gości. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 20, uroczystą przemową Pani dyrektor Barbary Wiśniowskiej. Następnie wszyscy dostojnie odtańczyliśmy tradycyjny polski taniec – polonez.

Na Balu pojawili się nie tylko nauczyciele Zespołu Szkół, ale również przedstawiciele władz samorządowych. Pan Burmistrz Roman Ptak oraz Pan Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Ciastoń.

Wyśmienita zabawa trwała do białego rana. Parkiet zapełniony - wirującymi w rytm znanych przebojów parami - zapełniony był aż do ostatniej piosenki.

Po sobotniej nocy pozostają nam niesamowite wspomnienia, piękne zdjęcia i bolące stopy. Teraz nadszedł czas na solidną pracę, bo w końcu już za 100 dni matura!

studniówka 2012

Konkurs Konstytucyjny

Nasze Projekty i Loga

  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Logowanie

BIP

Biuletyn Informacji Publicznej

progecad_120x75.png (120×75)
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS