Start „Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2011”
czwartek, 24 listopada 2011 08:57

„Stypendyści Prezesa Rady Ministrów 2011”

21 listopada 2011 r. w auli V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012.

Na zaproszenie Małopolskiego Kuratora Oświaty Aleksandra Palczewskiego w uroczystości tej wzięło udział dwóch uczniów Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach, którzy zostali w tym roku szkolnym stypendystami Prezesa Rady Ministrów: Mateusz Pater – uczeń klasy II A Liceum Ogólnokształcącego oraz Michał Płatek – uczeń klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik informatyk. Dyplomy wręczał stypendystom Wicekurator Grzegorz Baran.

Stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Autor: Barbara Wiśniowska