Start Home Aktualności KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI RP ROZSTRZYGNIĘTY
środa, 23 lutego 2011 13:03

KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI RP ROZSTRZYGNIĘTY

FINAŁ I KONKURSU WIEDZY O KONSTYTUCJI RP ROZSTRZYGNIĘTY.

31 marca 2011 odbył się finał Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP. Po przeprowadzeniu etapu pisemnego oraz ustnego wyłoniono zwycięzców. W tym roku została nim Anna Wołek z klasy IIa LO. Zwycięzca, obok cennej nagrody rzeczowej, uzyska zaszczyt pełnienia funkcji Burmistrza Dzieci i Młodzieży MiG Niepołomice w dniu 1 VI 2011. W zmaganiach finałowych uczestniczyło sześciu najlepszych uczniów, którzy wykazali się ogromną wiedzą z zakresu znajomości Konstytucji RP. Wkrótce na naszej zostanie opublikowany arkusz testu, z którym zmierzyli się finaliści.

OTO NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH

1. Anna Wołek IIa

2. Magdalena Skocz IIa

3. Artur Cebula II LU, Marek Sajak Ia ex aequo

4. Damian Czerczak IIa

5. Małgorzata Frąś IV THE

FINALIŚCI ODBIORĄ SWOJE NAGRODY Z RĄK BURMISTRZA MiG NIEPOŁOMICE 1 CZERWCA 2011.

CZY KTOŚ JEST W STANIE ICH POKONAĆ? - CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO EDYCJI 2012, KTÓRA WYSTARTUJE W JESIENI.

I Etap Konkursu Wiedzy o Konstytucji RP 2011 został rozstrzygnięty. W wielkim finale udział weźmie sześciu laureatów, którzy w czwartek, 31 marca 2011 rozstrzygną rywalizację o nagrodę główną: honorowy tytuł Burmistrza Miasta i Gminy Dzieci i Młodzieży. Zwycięzca otrzyma dodatkowo komputer przenośny.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i zapraszamy do rywalizacji w edycji 2012.

KONKURS WIEDZY O KONSTYTUCJI RP 2011

WYNIKI