Start Historia Jubileuszowy rok szkoły 2014/2015 14.II.2015r. 70 rocznica powstania Liceum Ogólnokształcącego w Niepołomicach
środa, 30 lipca 2014 19:04

14.II.2015r. 70 rocznica powstania Liceum Ogólnokształcącego w Niepołomicach

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU ABSOLWENT (Do Druku)

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU NAUCZYCIEL (Do Druku)

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU ABSOLWENT- wersja aktywna do przesłania e-mailem

KARTA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU NAUCZYCIEL-wersja aktywna do przesłania e-mailem

Społeczność Zespołu Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

serdecznie zaprasza

Absolwentów oraz osoby zatrudnione w szkole w latach 1945 – 2014

do udziału w obchodach

JUBILEUSZU 70-LECIA

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W NIEPOŁOMICACH,

które odbędą się

14 LUTEGO 2015 r.

Na obchody Jubileuszu składają się:

1000-1400 - Zjazd Absolwentów w obecnej siedzibie szkoły

1500 - Msza Św. w Kościele Parafialnym pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach

1600 - uroczysta gala w auli szkoły

1930 – Bal Absolwenta na Zamku Królewskim w Niepołomicach.

Informacje organizacyjne:

1. Ze względu na organizację uroczystości jubileuszowych zwracamy się z prośbą o zgłaszanie uczestnictwa

w obchodach w nieprzekraczalnym terminie do 5 stycznia 2015 r., karta zgłoszenia dostępna jest do pobrania   ze strony internetowej szkoły www.lo-niepolomice.pl.

1. Odpłatność za udział w Balu Absolwenta wynosi dla Absolwentów 35 zł, a dla osób towarzyszących 70 zł.
  2. Wszelkich wpłat należy dokonywać na rachunek bankowy szkoły o numerze 07 8619 0006 0060 0630 7147 0001
    w Małopolskim Banku Spółdzielczym w Wieliczce oddział w Niepołomicach z dopiskiem JUBILEUSZ.
    1. W celu upamiętnienia 70 rocznicy powstania Liceum Ogólnokształcącego w Niepołomicach oraz uhonorowania pośmiertnie osoby Pani Marii Sondel - wieloletniego dyrektora szkoły i nauczyciela języka rosyjskiego, pragnęlibyśmy zorganizować aukcję przedmiotów i dzieł podarowanych szkole przez jej Absolwentów w celu ufundowania wyposażenia pracowni językowej i nadanie jej imienia dyrektor Marii Sondel. Zwracamy się z gorącym apelem do naszych Absolwentów o przekazywanie szkole wartościowych przedmiotów i dzieł, które zostaną zlicytowane podczas jubileuszowej gali.